فروشگاه حجاب مروارید، فروشگاه تخصصی چادر مشکی در ایران میباشد.

درباره فروشگاه

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

چرا ما را انتخاب می کنند؟

ما سعی کردیم شرایطی ایجاد کنیم که مشتریان هم به صورت حضوری و همچنین به صورت آنلاین آسوده خاطر و راضی ، چادر مشکی خرید کنند و نگرانی و دغدغه ای از انتخاب و خرید خود نداشته باشند .فروشگاه حجاب ژیوا به خانم ها ، حق انتخاب آگاهانه ی چادر با کیفیت و اصیل و خوش دوخت را در یک مرکز تخصصی ولی با قیمت های ارزان میدهد.

این فروشگاه با بهره گیری از بهترین تولید کننده های چادر خارجی و ایرانی ، مرغوب ترین و به روزترین چادر مشکی را به صورت انبوه به کل کشور توزیع میکند.

قیمت تمام شده محصولات به علت وارد کردن مستقیم پارچه و خرید عمده و حجم سفارشات ، بسیار ارزانتر از فروشگاه ها و مزون های عرضه کننده چادر میباشد .

تنوع مدل های چادر مشکی در طرح ها و پارچه های مختلف ( انواع چادر مجلسی – چادر عربی اصیل – انواع چادر عربی گلدوزی – انواع چادر عربی نگین دار – انواع چادر عربی کارشده – انواع چادر عربی مجلسی -انواع چادر یاسمین – انواع چادر لبنانی – انواع چادر لبنانی نگین دار – چادر لبنانی کار شده – چادر آرامش – چادر بحرینی – چادر جلابیب – چادر دانشجویی – چادر صدفی – چادر خبرنگاری – چادر سنتی – چادر کمری قجری – چادر کمری حسنی – چادر ملی – انواع چادر بچه گانه – چادر شالدار – چادر کلاه دار و… ) وجه تمایز و مزیت رقابتی فروشگاه حجاب ژیوا میباشد.

کیفیت پارچه های چادری درجه یک و اعلا میباشد و از بهترین کارخانه های کره ای و ایرانی در انواع کن کن ندا ، کن کن ژرژت ، حریرالاسود ، حریر اسود کره ، حریرالاسود ایران ، میباشد

امکان ارسال چادر مشکی به سراسر ایران از طریق پست و

امکان تعویض تا 7 روز از مزایای دیگر خرید از فروشگاه ژیوا میباشد.

ارسال به سراسر ایران حداکثر تا 48 ساعت کاری از ویژگی های برجسته فروشگاه حجاب ژیوا میباشد.

فروشگاه حجاب مروارید، یک فروشگاه اینترنتی مجازی نیست.

تیم فروش و ارسال فروشگاه ژیوا ، همگی از تحصیل کرده گان و صاحبان تجربه و اعتبار در تولید و عرضه چادر زنانه هستند ، در پشت صفحه مجازی وب سایت ، به مشتریان سرویس میدهند. .مشتریان ما قبل از خرید ، اطلاعات کامل را در وب سایت مطالعه کرده و عکس های مربوط به هر مدل چادر را ملاحظه کرده ، با مشاورین فروش به صورت تلفنی صحبت میکنند و بعد از به دست آوردن اطلاعات و دانش کامل ، خرید خود را بر روی وب سایت نهایی میکنند.

تجربه‌ی لذت‌ بخش یک خرید اینترنتی

این فروشگاه با گستره‌ای از محصولات چادر مشکی به صورت تخصصی، برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» را ایجاد می کند. کمبود وقت در دنیای پرمشغله و پرهیاهوی امروز ، مردم را بر آن وا میدارد تا از حداکثر وقت خود استفاده کرده و نیازهای خود را به صورت اینترنتی فراهم کنند. فروشگاه حجاب ژیوا ، به منظور ارزش گذاری به وقت مشتریان خود ، امکان بررسی و مقایسه مدل ها ، مطالعه و بررسی عکس های هر مدل را ایجاد کرده است.

ارسال سریع محصول با کیفیت و با بهترین قیمت بازار سه اصل اولیه است که فروشگاه حجاب مروارید، همیشه سرلوحه تمامی اقدامات خود قرار داده است و بر این اساس مشتریان ژیوا همچنان وفاداری خود را هر روز بیشتر حفظ می کنند.

این فروشگاه با داشتن گستره ی وسیعی از انواع چادر از قبیل چادر عربی ، چادر ایرانی ، چادر سنتی ، چادر لبنانی ، چادر ملی ، چادر شالدار ، چادر بحرینی ، چادر جلابیب ، چادر دانشجویی ، چادر قجری ، چادر حسنی ، چادر کلاه دار ، چادر عبایی و چادر خبرنگاری با بهترین کیفیت در خدمت رسانی به مشتریان گرانقدر و وفادار خود آماده می باشد.

مشتریان هدف ما چه کسانی هستند

​مشتریان ما کسانی هستند که به دنبال خرید آگاهانه هستند و قبل از خرید تحقیق میکنند ، قیمت میگیرند ،تا کالای با کیقیت و اصل را از مرکز تخصصی ، با قیمت مناسب و ارزان تهیه کنند.

فلسفه ای که بر طبق آن عمل میکینم

رابطه ی ما با مشتریانمان ، پس از خریدشان به اتمام نمیرسد ، رابطه ی اصلی و طولانی مدت ما ، تازه بعد از خرید آغاز میگردد. .

ما مشتری مدار هستیم.به مشتری بهترین اطلاعات را میدهیم.بهترین قیمت را میدهیم و بهترین سرویس را ارائه میدهیم.ما به مشتری احساس رضایت میدهیم. از زمان خرید تا تحویل کالا ، کنار مشتری هستیم.اگر بعد از تحویل کالا هم مشکلی برای او پیش بیاید ، باز هم پشتیبان او هستیم. ما نیاز مشتری را میشناسیم ، قیمت خوب و کالای اصل و با کیفیت ، اطلاعات و آگاهی کامل ، ارسال منظم و سروقت ، ما همه را به او میدهیم ، ما به مشتری احترام میگذاریم و در برابر سرویسی که به او میدهیم از او انتظار داریم که ما را به دیگران معرفی کند و مزیت رقابتی فروشگاه حجاب ژیوا در رعایت و اجرای این موارد است.

تیم فروش حرفه ای و کارآزموده

تیم فروش حجاب مروارید، با احترام با مشتری برخورد میکند و او را درست راهنمایی میکند ، او دغدغه های مشتری را میشناسد و دقیقا نیاز او را درک میکند و بهترین و به صرفه ترین و کاربردی ترین محصول را به مشتری معرفی میکند و خیال مشتری را از هر لحاظ آسوده میکند.

رضایت مشتری

در روز بعد از ارسال ، تیم نظرسنجی و رضایت مشتریان حجاب مروارید با مشتری تماس میگیرد و درباره رفتار تیم فروش و تیم ارسال ، از مشتری نظر سنجی میکنند و میزان رضایت او ثبت میگردد.